Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Czy ktoś poda cennik prania tapicerki samochodowej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Fakt samochód nie jest nowy, ale jednak w środku wygląda na trochę zaniedbanego i dlatego chcę , żeby jakaś firma wyprała mu tapicerkę. Czy ktoś poda cennik prania tapicerki samochodowej? Drogo to wyniesie?
To zależy też od teego jak duży masz samochód bo generalnie chodzi o ilość do sprzątnięcia ;P
No sprzątanie samochodu raz w roku to trzeba zrobić bo potem to można już tylko samym kurzem w samochodzie oddychać hehe
ja akurat trafilem na taką pralnię ekologiczną z Poznania http://ecomyjnia-poznan.pl/cennik/ i tu jest link gdzie piszą na temat cen, które maja. Ogólnie ceny dobre bo jakość tez dobra. A poza tym oni oferują też pranie dywanów, pranie foteli, kanap. zalezy od potrzeb. Wiadomo ze warto raz na jakis czas zrobic pranie tapicerki samochodowej cennik to sobie można z neta pobrac i wtedy po sprawie.
Jak są stare plamy jakieś to lepiej żeby to jakaś firma czyszcząca zrobiła bo samemu to można stracic mnóstwo czasu i nerwów i nic z tego konkretnego nie wyniknie.
Na niektóre plamy pomaga cytryna ale i tak raz na parę miesięcy to dobrze jest jak jakas firma która oferuje pranie tapicerki samochodowej zrobi generalny porządek.
generalnie to trzeba te porzadki robic bo inaczej to można nawet chorób alergii nabrać. szczególnie jak ktos ma male dzieci to powinien uważąc.
Ale to tam samo jak z praniem kanapy to trzeba robic regularnie a nie raz na 5 lat. Tongue
a regularnie co 5 lat? hehe
Po prostu jak oddaje się sprawę w specjalistów rece to wiadomo ze pranie tapicerki samochodowej nie uszkodzi nic. A tak jak sami czasmi to robimy to nie wiemy od czego zaczac a na czym skonczyc. i taka to zabawa.
Stron: 1 2
Przekierowanie