Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Pirelli opony, to dobry wybór?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiele dobrego słyszałem o oponach Pirelli. Czy według was to także dobry wybor? Chcę jakies porządne opony letnie, no i głownym dla mnie czynnikiem jest poziom bezpieczeństwa.
Bardzo dobra znana marka. Pirelli to chyba włoskie z tego co pamiętam, no i bardziej sportowe z tego co mi się wydaje.
A jakie chcesz konkretnie opony? Chcesz do samochodu, terenowe czy do motoru? Bo to jakie chcesz konkretnie opony zmienia postać rzeczy. W Opony Kunicki jest sporo opon do wyboru.
Pirelli włoskie kojarzone z wyścigami. A jakościowo dobre opony lepiej kupić, bo inaczej to nie ma przyczepności i wtedy można spowodować byle wypadek i to już się robi mało śmieszne. Wg mnie lepiej zapłacic wiecej i mieć pewność, ze dobrze się wybralo.
Warto zwrócić uwagę na to z jakiej mieszanki opony są wykonane. To wpływa na to jak bardzo opona jest przyczepna. Ja kupowałem tutaj swoje opony sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-pirelli-letnie i ogolnie jest tam spory wybór różnych opon Pirelli wiec jak chcesz to tam zajrzyj. Maja opony do motorów, do osobówek , więc coś możesz sobie na pewno wybrac. Nie da się ukryc, ze Pirelli opony to najczęściej kupowane i doceniane opony na swiecie.
No Pirelli, Continental, Michelin to jedne z wiodących marek. Prawda jednak jest ze trzeba sprawdzić tez jakie opony maja osiagi.
opony maja być bezpieczne i niema co oszczędzać.
Przekierowanie