Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Szukam kotła grzewczego w dobrej cenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, właśnie wymieniam instalację grzewczą w domu i trochę utknąłem w poszukiwaniach kotła grzewczego. Nie sądziłem, że wybór będzie tak trudny, a ceny takie wysokie. Może ktoś z Państwa wie, gdzie najlepiej w Poznaniu kupować takie rzeczy? Nie chcę zbankrutować, ale nie chcę też, żeby to był jakiś felerny zakup. Zacząłem się już nawet zastanawiać nad zakupem używanego kotła. Co Państwo o tym myślicie?
Z doświadczenia Panu powiem, że odradzam zakup kotła używanego, zwłaszcza jeśli nie zna się Pan na tym zbyt dobrze. Co do nowych produktów, to ja znalazłem w Poznaniu sklep, w którym kotły grzewcze są w naprawdę dobrych cenach, zwłaszcza, że są dobrej jakości. Tak więc odradzam używany kocioł i życzę powodzenia w szukaniu nowegoWink
Szanowny Panie, prowadzę wraz z mężem firmę i często dokonujemy zakupów takich elementów. Ze swojej strony polecam Panu dużą uważność w trakcie zakupów, bo w sklepach sieciówkowych często pracują ludzie, którzy kompletnie się na tym nie znają. My takie części jak (zaworyF22) czy spirale zazwyczaj kupujemy w nieco mniejszych sklepach, żeby mieć pewność, że produkt jest naprawdę dobrej jakości.
No tego jeszcze nie było! Na co się wtrącasz do takiej rozmowy, kobieto?! Pan jej nie słucha, baba na pewno nie ma nic konkretnego do powiedzenia w takich kwestiach. Zresztą, baby to w żadnych kwestiach nie mają nic mądrego do powiedzenia!
Szanowny Panie, proszę nie generalizować i nie wylewać swoich życiowych frustracji na forum, zwłaszcza, że ten wątek nie dotyczy stosunków damsko- męskich. A na przyszłość, polecam nieco więcej kultury w dyskusjach. Mnie to nie obraża, bo nie przywiązuję wagi do głupot, natomiast inne osoby mogą się poczuć urażone i może mieć Pan kłopoty z tego powodu. Pozdrawiam!
Dziękuję za posty w temacie! Rozejrzałem się w ofercie różnych sklepów i nawet takie elementy jak złączki znalazłem w naprawdę konkurencyjnych cenach i dobrej jakości. Dziękuję za dyskusję i pozdrawiam!Wink
Przekierowanie