Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: szukam coacha kto pomoże?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cześć, szukam coacha profesjonalnego dla swoich ludzi mam małą ale prężnie rozwijajaca się firme z tymze ostatnio zaliczamy maly spadek do czego nie moge dopuscic. dlatego poszukuje czlowieka do zadan specjalnych kogo mozecie polecic? jaki coach będzie dla mnie najlepszy? dodam ze firma samochodowa ale niewielka liczba pracownikow wszyscy chetni do udzialu w szkoleniu.
dobrze, ze decydujesz się na szkolenie. To faktycznie może pomóc. Sama miałam problem u siebie, ale dzięki kilku spotkaniom z mentorem idzie nam znacznie lepiej, cały czas mamy w głowie jego wskazówki i jest lepiej o niebo Smile
jak mogę doradzić to dla was przydałby się coaching biznesowy nastawiony na rozwój firmy oraz zwiększenie wydajnosci pracowników. Coach jest też specjalistą od biznesu więc wskaże co idzie nie tak i gdzie tkwi problem. A do tego zmotywuje was do działania, łącznie jak i indywidualnie. Fajne jest to, że to ktoś z zewnątrz kto widzi mankamenty pracy i pokaze zarówno mocne jak i slabe strony dzialania firmy.
jeśli jesteś z poznania to polecam serdecznie osobę jaką jest Michał Łęgowski zajrzyj sobie na jego stronę michallegowski.pl/ gdzie się dowiedz w jakim stylu prowadzi szkolenia. Tam są filmiki materiały szkoleniowe za free więc można się zapoznać z nim zanim się umówi pierwsze spotkanie. Ja polecam bo gościu jest naprawdę znawcą w swojej dziedzinie tak że głowa mała. Bardzo nam tez pomógł we wdrozeniu niezbednych zmian oraz zachecił do działania.
w mojej firmie coach bardzo pomógł. Dowiedziałam się rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia, że takie a takie mechanizmy decydują o tym, jak pracuję i jak niewiele trzeba żeby to zmienić Smile dziś pracuje nam się w zespole o wiele lepiej i wciąż wyciągamy wnioski z naszych działań, a osiągamy dzięki temu więcej korzyści i zadowolenia z pracy.
też myślę, że właśnie biznesowy coach byłby najlepszy. Choć indywidualne spotkania też by się przydały, żeby ogólnie uwierzyć nie tylko w firmę ale też w siebie.
Przekierowanie