Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Jak się wdraża systemy zarządzania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szef naciska mnie na to, żeby postarał się o wprowadzenie w naszej firmie certyfikatów, szczególnie naciska na ISO. Wiem, że jest z tym mnóstwo roboty, dlatego chciałbym Was zapytać, czy mieliście jakieś trudności przy swoich wdrożeniach. Mam mnóstwo innej pracy i jak się zakopie w tym wszystkim to się okaże, że nic nie zrobię.
Nie masz się czego obawiać, bo wystarczy dosłownie tylko chwila przygotowań. Oczywiście nie możesz tego robić sam, bo potrzeba zaangażowania wielu pracowników, no chyba że prowadzisz małą firmę, ale w takich małych to certyfikaty raczej nie są potrzebne. Co się tyczy problemów to nie miałem żadnych.
Różnie to może być. Zależy od tego na jakim pozomie zarzadzania była wczesniej Twoja firma. Jeśli macie wszystko dobrze zorganizowane to praktucznie masz już wszystko przygotowane i potrzebnych bedzie niewiele zmian. Jesli miałeś bałagań, to certyfikat i system zarzadzania pozwoli Ci wszystko uporzadkować.
W firmie w której pracuje wsyzztko musi być na swoim miejscu i zapięte na ostatni guzik. Szef nie uznaje innych zasad.
No i bardzo dobrze. Dlatego wtedy interesy idą bardzo dobrze. Ja ostatnio wprowadzałem u siebie coś takiego pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-50001/ i też żadnych przygów nie było...
Oby i u mnie takich nie było. A też trafiłem na tą firmę pcc-cert.pl/ i widzę, żę mają dość sporo klientów.
Tak zgadza się. Właśnie dzięki nim nie bylo żadnych przygód i u mnie, no poza tym, że wszystko poszło bardzo sprawnie. Takie usługi wdrożeniowe to ja rozumiem.
Przekierowanie