Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Problemy z firmą ubezpieczeniową, która nie wypłaca ubezpieczenia z oc sprawcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, tak jak w temacie mam problem z firmą ubezpieczeniową. To znaczy nie chodzi o to, ze nic nie wypłacili coś tam dali ale to są śmieszne pieniądze, które nijak się mają do szkody. Co mogę z tym fantem zrobić?
Informacje co można zrobić w takich przypadkach znajdziesz tutaj avistapolska.pl/zanizone-odszkodowanie-przez-ubezpieczyciela. W kosztorysach sporządzanych przez ubezpieczycieli zazwyczaj jest szereg nieprawidłowości, które są całkowicie bezprawne. Jeśli nie wiesz jak rzowiazać sytuację zgłoś się do tej firmy oni ci pomogą.
Z tego co wiem jest też możliwe odkupienie szkody. O tyle jest to dobre rozwiązanie, ze kasę otrzymujesz natychmiast i nie musisz czekać na wyniki sprawy sądowej.
Szczególnie ejsli chodzi o odszkodowanie z OC sprawcy ubezpieczyciele naciagaja ceny jak mogą. Części do wyceny biorą dużo tańsze i biorą inną stawkę za godzinę pracy u mechanika, dlatego najlepiej weź jakiegoś dobrego prawnika i sprawę skieruj do sadu.
To jest jakaś plaga, ale faktem jest, że towarzystwa ubezpieczeniowe robą sobie co chcą. Zaniżają jak mogą byle by nie dać kasy, jakby mało zarabiali na naszych składkach. Z nimi trzeba twardo i od razu im wypunktować błędy. Oczywiście nie można być zbyt agresywnym, ale też nie ma co im odpuszczać. Trzeba od razu pisać reklamacje i skargi na tych kosztorysantów. Ja wiem, ze to jest ich praca, ale muszą przestrezgać przepisów, a to jest wyraźne naciąganie. Tak nie można.
OK, myślałam, że to tylko ja tak mam. Teraz rozumiem, że to jest większy proceder.
Przekierowanie