Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Długi… pieniądze, pomocy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Mam pewien problem.. prowadzę własny biznes i pożyczyłam w przeszłości duże pieniądze innej firmie, która prowadzi mój znajomy. Niestety, okazało się, że jestem naiwna, bo pieniądze miały być dawno zwrócone, a do teraz nie ma po nich śladu. Z tego powodu, postanowiłam, że czeka mnie windykacja wierzytelności i zlecenie firmie odzyskanie długu. Znacie jakąś firmę, która się na tym zna?
Ja kiedyś próbowałam na własną rękę odzyskać pieniądze, które pożyczyłam w przeszłości. Znalazłam poradnik jak napisać wezwanie do zapłaty i rozesłałam do dłużników. Na część podziałała, a inni nie chcieli zapłacić. Wtedy zgłosiłam się do firmy Vindicat.pl i tam udało mi się z nimi nawiązać współpracę i w efekcie odzyskać pieniądze Wink
Prowadzę biznes 10 lat i póki co nie miałem takiej sytuacji jak Ty, a sporo pożyczyałem pieniędzy.. znam się jednak na ludziach i wiem komu mogę ufać, a kto mnie oszuka. Myślę, że musisz popracować w przyszłości nad tzw. inteligencją emocjonalną. Bardzo pomaga ona w biznesie i nie tylko.
Dziękuję za namiary na firmę Wink Na pewno się do nich zgłoszę. A co do inteligencji emocjonalnej.. nie myślałam nigdy o niej. Może faktycznie pasuję nad nią popracować.
Przekierowanie