Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Sprzedam firmę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem. Takie czasy nam nastały, że trzeba się pozbywać swojego majątku, żeby żyło się lepiej. W moim przypadku chodzi o odsprzedanie spółki z o.o., której jestem właścicielem. Kopalnia pieniędzy, wiem, że zarobić mogę więcej, dalej tę spółkę prowadzić, ale potrzebuję pieniędzy natychmiast. I to akurat takiej sumy, ile warta moja firma. Nie mam wyjścia. Może ktoś z Was chciałby kupić taką spółkę i rozwijać ją sobie dalej na swój użytek i zarabiać? To, co trzeba zapłacić, szybko się zwróci, gwarantuję.
Cześć. Mnie interesują gotowe spółki z o.o., bo wiem, że one właśnie mogą być kopalnią pieniędzy. A powiesz coś więcej o tym? Jaka to branża, gdzie Cię szukać, ilu pracowników?
Jak chcesz, to Ci wszystko opowiem na prv, nie chciałbym tutaj podawać aż takich szczegółów.
no dobrze, w takim razie czekam na wiadomość
Głupota! Nie sprzedawajcie sobie niczego tak bezpośrednio, bo nie dacie rady. Jak chcecie spółkę sprzedać, to trzeba z pośrednika skorzystać, który się dobrze na tym fachu, inaczej utopicie pieniądze, a sprawy z tym związane będą się ciągnęły za Wami przez lata. Sami się do niczego nie zabierajcie. Chyba że rzeczywiście lubicie mieć problemy, to droga wolna, róbcie, co chcecie, ja się tam nie mieszam Wam do niczego.
Mówisz, że się nie mieszasz, a już namieszałeś. Ech. Po pierwsze, to nasza sprawa, jak dokonamy sprzedaży i kupna, a po drugie nikt nie jest na tyle, głupi, żeby robić to samemu. Oczywiście, że do pośrednika pójdziemy, ten załatwi nam wszystko najlepiej.
No, to mi ulżyło. Całe szczęście.
Przekierowanie