Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Badanie w firmie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio kilku klientów poskarżyło mi się na to, że kilku moich pracowników wykazywało oznaki spożycia alkoholu. Ja jakoś tego nie zauważyłem, chociaż przebywam z nimi w bezpośrednim otoczeniu. Na przyszłość chciałbym jednak przygotowac się na nietypowe sytuację. Chciałbym kupić jakiś alkomat, ale naprawdę sie na tym nie znam.
Skoro się nie znasz to warto, żebyś trochę poczytał na ten temat. To jednak ważne, żeby urządzenie dawało wiarygodny wynik. Oczywiście musisz mieć świadomość, że na takie badanie musi się zgodzić sam pracownik. Bez tego pozostaje ci tylko policja.
Możesz kupić zarówno przenośny alkomat, mieszczący się w kieszeni, jak i coś większego. Są na przykład takie lkomaty na ścianę, które wiesza się w barach.
Warto wiedzieć, że wraz z zakupem urządzenia musisz mieć także firmę, która wykona ci kalibrację alkomatu. To niezbędna czynność do wykonania. Po kilkuset uzyciach trzeba sprawdzić zdolność urządzenia, a następnie ustawić jego czułość na związki alkoholu zawarte w wydychanym powietrzu.
Że też jeszcze ludzie przychodzą do pracy na podwójnym gazie. Jednym słwoem nie szanują swojej pracy, o którą dzisiaj bardzo trudno. Z tego co kojarzę, to chyba największe problemy z tego typu sytuajcami były zawsze w branży budowlanej i remontowej.
Jedno jest pewne, że urządzenia tego typu kalibrujemy tylko u sprawdzonych dostawców. To daje gwarancję dobrze wykonanej roboty, a użytkownikom dokładnego badania. Kontrolę urządzenia trzeba wykonać co jakiś czas, podobnie jak kontrolę w samochodzie, albo ze względu na przebieg, albo ze względu na czas.
Przekierowanie