Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Zaparcia.. co robić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Cierpię na kłopotliwe i przewlekłe zaparcia, które tak potrafią trwać wiele dni. Z tego co wiem, jest to bardzo niedobre dla zdrowia, jednak nie mam pojęcia co zrobić żeby się z nich wyleczyć. Pomyślałem, że może napiszę na forum bo często ktoś tutaj ma jakieś dobre pomysły i może ktoś mi coś doradzi. Prosiłbym o rzetelną pomoc! Pozdrawiam.
A próbowałeś po prostu iść do lekarza? proctogin.pl/pl/ proszę, nie wiem skąd jesteś ale to jedno z lepszych miejsc w Polsce, gdzie można leczyć choroby końcowych odcinków przewodu pokarmowego. Zgłoś się do nich, są z Poznania, nawet jakbyś miał kawałek podjechać, bo nie ma cgo bagatelizować swojego schorzenia.
Dokładnie, zrób sobie badania kanału odbytniczego pod kątem bakterii itp. jakaś kolonoskopia, nie wiem dokładnie, ale na pewno lekarze Ci powiedzą co i jak. Mój znajomy miał zaparcia i potem jak długo z tym nic nie robił to mu się naprawdę poważne kłopoty zdrowotne zrobiły z tego powodu.
Spróbuj sobie może również jakiś domowych metod leczenia, wpisz sobie w przeglądarkę i popróbuj trochę metod. Ale jak nic nie pomoże to idź do lekarza, może Ci przypiszą coś na to jelito, żeby je oczyścić itp. może się też skończyć na jakiś
No to faktycznie jak tak Was czytam to nie ma żartów. Do tej tego centrum Proctogin mam stosunkowo niedaleko bo jestem z Wielkopolski także może się umówię na wizytę do nich. No cóż.. nie pozostaje mi nic innego jak Wam podziękować, że mi trochę otworzyliście oczy, że nie mogę tak bagatelizować tego!
Przekierowanie