Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Jak oddzielić pomieszczenia w wielkim pokoju?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odziedziczyliśmy mieszkanie po babci, które wygląda tak, że jest jeden ogromniasty pokój, drugi mały pokoik, aneks kuchenny i osobna łazienka. Mało praktyczne ustawienie, dlatego myślimy, żeby coś z tym zrobić. Chcemy przede wszystkim w małym pokoiku urządzić mini biuro, bo na łóżko i ogólną sypialnię niema tam miejsca. Zmieści sie biuro i szafa. W dużym pokoju jest łóżko, a więc fajnie by było to oddzielić od reszty wnetrza. Tylko niewiemy czym. Macie jakieś pomysły? Może szkło chinchilla?
Szkło typu chincilla albo mleczna bezpiezna jest ok, jezeli chcesz mieć przepuszczalność światła do swojej „sypialni”. To może być ok do łazienki albo do kuchni, które z reguły są ciemne i każdy promień słońca jest na wagę złota. Natomiast w przypadku pokoju, proponowałbym bardziej sassc.com.pl/site/productDetails?productId=289. Jest to o tyle fajny produkt, że pracuje razem ze ścianą, te lepsze są nawet wodoodporne. U wielu osó się to doskonale sprawdza.
Cciekawy pomysł. Właśniie przyszło mi na myśl, że gdyby to pomalowąć na odpowiedni kolor to można by na ścianie obok zamontować odpowednio skierowane oświetlenie meblowe LED. Da to bardzo fajny nowoczesny efekt w takim nieco starym pomieszczeniu. Jest to kamienica więc...
Wszystko jasne. Cóż w takim razie, zorientowałbym się, czy wszyscy mieszkańcy w budynku zainwestowali w nowoczesne piece i pomyślałbym tez o płytach trudnopalnych. Są na pewno bezpieczne w tego typu budynkach.
A wszystko, zależnie od koloru można ładnie wykończyć profilami Zobal, które nadają bardzo ciekawego kontrastu ceglastym wnętrzom.
Przekierowanie