Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Porady.. z neta?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Chciałbym dziś zapytać sportowych świrów, czyli Was Wink co myślą o poradach żywieniowych prosto z Internetu. Tzn, coraz więcej jest trenerów, fachowców, co udzielają porad online i tym samym według mnie nie jest to do końca chyba wiarygodne.. a co myślicie Wy o tym?
A czemu ma być niewiarygodne? Internet to teraz idealne źródło na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Coraz więcej jest trenerów www i ogólnie specjalistów, którzy są w stanie pomóc nam w dowolnej kwestii, zaraz po drobnej konsultacji i korespondencji online. Taki znak czasów.
Sama korzystam z takiej stronki, nazywa się idenatrening.pl i mam tam pełno fachowców, z którymi mogę korespondować, konsultować swoje plany, trening, dietę itp. i wszystko zdalnie, bez problemowo i szybko. Nie ma ssensu szukać po siłowniach, lepiej w sieci, szczególnie jak masz tam jeszcze opinie na ich temat itp.
Dokładnie Wink ja się sama nauczyłam mnóstwo rzeczy, porad i nawet wykupiłam gotowy plan treningowy dla siebie, którym sobie trenuję Wink efekty już są.. nie potrzebuje nikogo innego, sama wszystko sobie ogarnę Wink
Trochę mnie przekonaliście wszyscy Wink Może faktycznie ze złej strony do tego podchodziłem. Zdecydowanie sobie to przemyślę i być może dam szansę takim trenerom i dietetykom Wink może uda mi się nawet skorzystać z ich porad.
Nie ma się co nigdy nastawiać negatywnie do takich usług i fachowców. To jest akurat taki fach, że można całkowicie korzystać z porad internetowych Wink Sama mam niedługo ochotę się do jednego zgłosić i też się wziąć za siebie ;P Ale to w przyszłym miesiącu Wink
Przekierowanie