Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Którą firmę wybrać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znam się na komputerach dość pobieżnie, ale trochę kojarzę najlepszych producentów komputerów przenośnych. Kłopoty zaczynają się w momencie, kiedy należy wskazać konkretny model. Tutaj nie znam się za bardzo, dlatego trudno kupić coś konkretnego. Proszę o wskazanie najlepszych obecnie modeli na rynku, które przydadzą się w mojej pracy biurowej.
Jest to faktycznie problem, szczególnie dla laika, który z komputerami ma styczność raz na jaki czas. Dlatego też warto zawsze poprosić o poradę sprzedawców. Oni bardzo chętnie udzielają pomocy. Ja na przykład ostatnio kupowałam sprzęt w sklepie mct-sklep.pl i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi klienta. Naprawdę warto zainteresować się ich ofertą.
Dokładnie tak jak mówi koleżanka. To sklep z tak zwanej najwyższej półki. Polecam szczególnie laptopy z serii Toshiba Satellite Pro, które mają bardzo wysokie parametry, jeśli chodzi o moc przerobową.
Pewnie będzie tak, że każdy może wskazać jakiś konkretny model. Zwykle to jest ten, na którym obecnie się pracuje. Jeśli ktoś jest zadowolony ze sprzętu, to na pewno będzie go zachwalał. I taka sytuacja jest jak najbardziej zrozumiała. Ja polecam Dell Latitude E5250, na którym obecnie pisze.
Byłam ostatnio na stronie mct-sklep.pl/lenovo-c4513.html i śledziłam dane tych modeli. Udało mi się kupić komputer okazyjnie z pełnym oprogramowaniem i oprzyrządowaniem. Oczywiście specjalistyczne aplikacje, których używam do pracy księgowej musiałam sobie załatwić sama.
Nie dziwię się, że wybrałaś ten model. Ja z kolei wybrałam HP ProBoo 450 i też śmiga bardzo ładnie.
Przekierowanie