Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Jak uciec od alkoholu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jestem młodą kobietą. Nie radzę sobie z dorosłym życiem, chociaz mam pracę i sama się utrzymuję, żeby nie zwariować w tym wyścigu szczurów w korporacji zaczęłam pić. dziś już piję nałogowo. Nie wiem co z tym zrobić, nie chcę iść na terapię, obawiam się że w pracy dowiedzą się, że nałogowo piję. Próbowałam innych rzeczy żeby z tym skończyć, nic nie pomaga.
Nie ty pierwsza masz z tym problem. Uzależnienie od środków odużających jest naprawdę straszne. Ale musisz iść do kogoś po pomoc. Skoro sma nie jestes w stanie sobie z tym poradzić, to lepiej nie będzie.. Znajdź dobry ośrodek, który ci pomoże.
Myślałam o tym, ale kiedy pomyslę, że mogłabym choćby przypadkiem spotkać kogoś znajomego, kogoś kto mógłby donieść szefowi że jestem alkoholiczką.. Nie mogę tak ryzykować.
Posłuchaj, leczenie alkoholizmu est czymś normalnym. Dlatego powstają ośrodki i grupy wsparcia. Jest trudno, ale jeśli chcesz sobie z tym poradzić i jednocześnie zachować anonimowość, to poszukaj poradni prywatnej, umów się na spotkania indywidualne, a dopiero jeśli będziesz gotowa, to zgłoś się na terapię grupową. tam nik nie będzie ciebie oceniał.
To nie takie proste. Poznań może i jest dużym miastem, ale kiedy chcesz coś zachować w tajemnicy zawsze się ktoś „przyjazny” znajdzie.
Ale nie szukaj pretekstów żeby nie poddać się leczeniu. To objaw choroby alkoholowej. Wejdź na stronę prywatnego ośrodka terapiaalkohol.pl, zapoznaj się z ofertą, zadzwoń do nich najpierw na infolinię, jeśli obawiasz się tam pójść. Pomogą ci, ale musisz sama tego chcieć.
Dokładnie, jeśli jest taki problem, to nie można sobie odpuścić. A jak pijesz alkohol na mieście, przecież też ktoś znajomy może ciebie zobaczyć... Pomyśl jakie skutki miałaby twoja wizyta w pracy na kacu, albo co gorsza pod wpływem alkoholu. szybkie tępo życia cię nie usprawiedliwia...
Przekierowanie