Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Zlecenie spawania i nie tylko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pierwszy raz muszę zlecić przygotowanie materiału i spawanie komuś innemu stąd niezbyt chętnie to robię, ale proszę o sugestie kogo z Poznania polecacie. Chciałbym żeby był niepijący, godny zaufania i terminowy.
Nooo z tym niepijącym to przesadziłeś. Wielu kandydatów właśnie odwróciło się na pięcie Tongue.
Zastanawiałeś się może nad profesjonalną firmą zamiast osoby prywatnej? Skoro jesteś nieprzekonany do oddawania sprawy komuś z zewnątrz, co doskonale rozumiem to może lepiej zlecic prace jakiemus zakładowi. Bądź co bądź jest ich sporo w Poznaniu.
No właśnie myślałem o tym ale pojawił się aspekt cenowy, a jeśli bym decydował się na firmę to kogo najlepiej wybrac?
Firm spawających w Poznaniu jest całkiem sporo. Z mojego doświadczenia Ślusarnia Poznań wypada najlepiej jeśli chodzi o terminy, jakośc wykonania i doradztwo – a to chyba najważniejsze elementy usługi.
Dobra dzięki, spawanie już wykreślam z mojej listy, pozostaje mi jeszcze gięcie blach. Jakieś sugestie?
Kiedyś korzystałam z usług pewnego pana spod poznania, który robił mi elementy dachu. Nie pamiętam jak nazywala się jego firma ale wiem ze trafilam na nia jak wpisałam w googlach gięcie blach Poznań. Robota wykonana szybko i porzadnie. A dodatkowo sam efekt końcowy niesamowity. Nawet nie przypuszczałem, że można takie cuda zrobić z blachą a jednak.
Przekierowanie