Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Książki przyrodnicze lub geograficzne dla dzieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Czy znana wam jest może jakaś tania, internetowa księgarnia dla dzieci, którą moglibyście polecić? Mam dwie córki (4 i 6 lat), obie odziedziczyły po swoim tacie zamiłowanie do podróży, wiec pomyślałam, że warto by to wykorzystać i zacząć je uczyć geografii świata. Nie muszą to być koniecznie nowe atlasy, tańsze książki z antykwariatu też chętnie kupię. Z dziećmi to nigdy nie wiadomo, a takie nówki sztuki to szkoda potem zawsze, jak młode porysują Wink Z góry ślicznie dziękuję za pomoc!
Taaak, takim małym nie kupowałabym koszmarnie drogich, porządnych atlasów, bo wkrótce byście odkryli w nich rysunki i inne (wiem, bo sama tak wzbogacałam uniwersyteckie książki taty…). W necie poszukaj, jest dużo pozycji dla dzieci, z kolorowymi rysunkami itp.
Od siebie mogę polecić szukanie w księgarniach specjalistycznych, stricte podróżniczych (konkretnego adresu sklepu akurat nie przytocze, bo nie pamiętam). Jako skarbnik klasowy musiałam tanio kupić parę atlasów na prezent w szkolnym konkursie geograficznym i zamawiałam je internetowo. Dzieciaki były zachwycone.
No, to jest jakiś pomysł. Pododawałam parę linków do książek w Empiku i z tego co widzę, to ceny tam są z reguły o kilka zł wyższe niż wszędzie indziej... ale nazwy książek przynajmniej zapisane. Poszperam sobie. Empik to jednak niezłe narzuca ceny…
Tak, też to zauważyłam, dlatego w ogóle zaczęłam szukać innej księgarni. Warto się orientować w cenach na rynku, inaczej się sporo przepłaca niestety.
Przekierowanie