Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Jak wyposażyć nowy dom w dekoracje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemano, za kilka miesięcy dom, który buduję będzie gotowy do wyposażenia i zamieszkania i zaczynam myśleć o meblach, dekoracji itp. Co wy macie na ścianach u siebie? Farba, tapety? A jak już to co dalej, obrazy, printy, czy może coś innego? W sklepach nie ma co patrzeć, ceny z kosmosu na rynku a i tak wszystko to samo co wszędzie.
My postawiliśmy na kolorową gładź, ale nie do końca wygładzoną, po prostu zrobiliśmy wzór ceglany, ale nie gołe cegły. To jest w gruncie rzeczy bardzo prosty efekt do osiągnięcia, tylko ekipa musi byc otwarta. Na tej ścianie mamy jeden obraz, który z dwóch stron przy krawędzi ściany jest podświetlany od dołu. Fajne obrazy mają tu ramarama.pl/category/obrazy_olejne więc ja bym radził sobie zajrzeć i zobaczyć czy coś ci odpowiada.
Efekt ceglany ale bez cegieł? To bardzo ciekawe, ale domyślam się, że gdyby zrobić tak na wszystkich ścianach byłoby to trochę przytłaczające.
Tak, dlatego mamy tak na jednej ścianie w pomieszczeniu. Reszta to farba i znów obrazy.
My w sypialni mamy normalnie gładź i farbę w neutralnym szarym kolorze, a do tego obraz nowoczesny w ostrych kolorach, takich jak tu: ramarama.pl/category/dla-wnetrza-obrazy-do-sypialni. To jest bardzo proste rozwiązanie a efekt ogromny w swojej prostocie, także polecam.
Przekierowanie