Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Dekoracje do ciast – jak zrobić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Ze względu na wyjazd żony zostałem zmuszony do pieczenia ciast na imprezę oraz ich przybrania Sad W ogóle nie wiem jak się stroi ciasta, dlatego prosze was o pomoc w stworzeniu prostych dekoracji.
Po co chesz stroić ciasta? Rozumiem dekoracje na tort dla dzieci, ale ciasta? Posyp pudrem, ewentualnie kup polewę czekoladową w sklepie i po sprawie.
Moja żona zawsze wymysla jakieś ciekawe ozdoby, dlatego nie mogę być gorszy? Zastanawiam się, gdzie mogę kupić lukier plastyczny. Macie może jakieś sugestie?
Proponuję odwiedzić dobry sklep spożywczy lub ewentualnie jakiś supermarket. Tam na pewno znajdziesz masę produktów, które mogą okazać się naprawde przydatne. Jeśli masz czas, koniecznie zajrzyj do sieci. Ja zwykle kupuję w sklepie sklepslodkapasja.pl, bo tam znajduję wszystkie potrzebne mi produkty.
Nie wiem jakie ciasta planujesz piec, ale nigdy nie jadła ciasta ozdobionego masą marcepanową czy plastycznym lukrem. Może łatwiej będzie kupić coś gotowego? Pełno teraz w sklepach posypek, perełek, cukierków itp. Mozesz też kupić pisaki i przy ich pomocy namalować na cieście jakieś esy floresy.
No chyba macie rację, że nie ma co szalec, jeśli nie ma się o tym pojęcia. Chyba jednak zdecyduje się na cukier puder i czekoladową polewę. Ewentualnie tak jak mówisz, zagonie dzieciaki do roboty i każą im przystroić coś pisakami i innymi posypkami. Jeśli wyjdzie tragicznie, skoczę do pobliskiej cukierni i tam ciasta, ktore będą dostępne od ręki. Mam jednak nadzieję, że uda mi się tego uniknąć, bo nie chcę podpaść żonie i dać się pokonać w pieczeniu ciast Smile
Przekierowanie